Fillhage Kullanımı, Fillhage Set Nasıl Kullanılır

Fillhage Nasıl Kullanılır

Sitemizde yer alan fillhage kullanımı hakkında bilgi vermek için bu sayfa sizlere hazırlanmıştır.

Fill hage kullanımına geçmeden önce ürünün set halinde olduğu ve 2 parçadan oluştuğunu sizlere hatırlatalım. Ayrıca kullanıma başlamadan önce 2 bardak su içmeniz önerilmektedir.

Fillhage Dolgu Jeli Kullanımı

Dolgu jeli nasıl kullanılır: No:1 adlı dolgu jeli ürünününden kutu içerisinden çıkan aplikatör yardımı ile 0.5 ml kadar alınız. Yüzdeki çizgilere, dudak çevresine sürünüz. Sürdükten sonra 10 dakika kadar bekleyiniz. 10 dakika geçtikten sonra jeli yüzünüze masaj yaparak elinizle iyice yediriniz.

Fillhage Yenileyici Krem Kullanımı

Yenileyici krem nasıl kullanılır: Yenileyici krem no:2 olarak geçmektedir. Kullanımı kutu içerisinden çıkan aplikatör ile 0.5 ml kadar alınız ve yüzdeki çiziklere sürünüz. 5 dakika kadar bekleyiniz. 5 dakika geçtikten sonra masaj yaparak cildinize yediriniz.

İşte fillhage set kullanımı bu kadar pratik ve basit olup bu işlemi 10 gün boyunca her gün yapmanız önerilir.

Fillhage Yan Etkisi Var Mı

Fillhage yan etkileri var mı? Şimdiye kadar bilinen bir yan etkiye rastlanılmamış olup hamilelerin ve emziren annelerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Ayrıca kutu üzerinde yer alan saklama koşullarına göre ürünü muhafaza ediniz.

Bu sayfada sizlere fillhage nasıl kullanılır, kullanımı, yan etkileri var mı, nasıl uygulanır gibi konular hakkında bilgi verilmeye çalışılmıştır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın
Fill hageFillhage set, yenileyici krem, dolgu jeli, botoks seti, nedir, ne işe yarar, özellikleri, fiyatı, kullanımı, kampanyaları, nerede satılır, eczanelerde var mı, orjinal mi,
sipariş ver,kapıda ödeme, teslimat süresi, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren Türkiye resmi satış sitesi.