Fillhage Fiyatı ve Kampanyaları, Orjinal Fillhage Kapıda Ödeme

Fillhage Fiyatı

Sitemizde yer alan ürün yani fillhage fiyatı ne kadar, kampanyalar nelerdir, kapıda ödeme var mı hakkında bu sayfada sizler için bilgi vereceğiz.

Ürün kampanyaları aşağıdaki gibidir.

1 kutu fillhage fiyatı 89 liradır ve 10 lira kargo ücreti ayrıca alınır.
2 kutu fill hage fiyatı 169 lira olup 2 adet alımlarda da 10 lira ayrıca kargo ücreti alınır.
3+1 yani toplam 4 adet fillhage set fiyatı 219 lira olup bu kampanya da kargo ücretsiz olarak sizlere gönderilir.
5+1 toplam 6 adet fill hage set fiyatı 269 liradır.  Ücretsiz kargo olarak sizlere gönderilmektedir.

Fillhage kaç liradır, ne kadardır, kampanyaları nelerdir, kargo ücreti alınıyor mu gibi soruların cevabı bu şekildedir. Yukarıda yer alan kampanyalara bakıldığında 3 ve 5 adet alımlarda 1 adet ürün hediye verilmekle birlikte kargo ücretsiz olarak sizlere gönderilmektedir. Sitemizde yer alan fiyatlar ürünün resmi fiyatları olup bu fiyatlar en uygun fiyat ve kampanyaların olduğunu sizlere hatırlatırız. Kampanyalarımız stoklarla sınırlıdır.

fillhage kampanya

Fillhage Kapıda Ödeme Var Mı

Sitemiznden alacağınız bu ürün kapıda ödeme ile sizlere gönderilmektedir. Fillhage kapıda ödeme ile almak için sipariş verme aşamasında bu yöntemi seçmeniz yeterli olacaktır. Kapıda ödeme sisteminin en büyük avantajı ise ürün size ulaştığında yani teslimat esnasında ürün bedeli sizden alınır.

Ürün içeriği bir adet yenileyici krem, bir adet dolgu jeli ve 2 adet aplikatörden oluşmaktadır. Ürün set halinde olup içerisinde yer alan ürünler tek yek satılmamaktadır. Hamile bayanların ve emziren annelerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir.

Orjinal Fillhage

Bakım ürünlerinde önemli olan şeylerden biri de ürünün orjinal olmasıdır. Sitemizde yer olan ürün orjinal fillhage ürünü olup üzerinde yer alan hologram etiketi sayesinde bunu sorgulayabilirsiniz. Orjinal olmayan ürünlerden uzak durunuz. Aldığınız ürünlerin üzerinde yer alan hologram etiketini tekrar bu etiket üzerinde yer alan site üzerinden sorgulatınız.

Bu sayfada sizlere fill hage fiyatı, kampanyaları, orjinal mi, fillhage ücretsiz kargo, orjinal ürün, kampanyaları, ne kadar, kaç lira, kapıda ödeme var mı gibi konular hakkında bilgi verilmiştir. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın
Fill hageFillhage set, yenileyici krem, dolgu jeli, botoks seti, nedir, ne işe yarar, özellikleri, fiyatı, kullanımı, kampanyaları, nerede satılır, eczanelerde var mı, orjinal mi,
sipariş ver,kapıda ödeme, teslimat süresi, kullananlar, kullanıcı yorumları hakkında bilgi içeren Türkiye resmi satış sitesi.